WIEKOWO 87
62-230 WITKOWO
69 69 69 193
Oferta Galeria Kontakt

Rodzaje zestawów

Oferujemy Tobie świetną zabawę na naszym leśnym polu paintballowym. Jednocześnie w zabawie może brać udział aż 30 osób! Poniżej przedstawiamy zestawy, które zapewnią maksymaną przyjemność z zabawy w Paintball Wiekowo!

MINI
200
kulek
MIDI
500
kulek
MAXI
1000
kulek

Informacje dodatkowe:

  • Dla kobiet ochraniacze klatki piersiowej GRATIS!
  • Możliwość zorganizowania ogniska GRATIS!
  • Kolory kulek: żółte, zielone, niebieskie

Scenariusze

ROZSTRZELANIE KAWALERA

Kawaler ustawiony zostaje pod ścianą jednej z baz. Reszta grupy ustawia się w rzędzie około 20m od kawalera. Na sygnał sędziego każdy oddaje dwa strzały.

ZDOBYCIE FLAGI

Drużyny zaczynają grę z bunkrów oddalonych od siebie o kilkadziesiąt metrów. Dokładnie na środku tej odległości jest wbita flaga. Celem drużyn jest zdobycie flagi i dostarczanie jej do bazy. Ten rodzaj scenariusza jest o tyle ciekawy gdyż wszyscy zawodnicy kierują się w jeden obszar pola i jest ostra strzelanka.

VIP

W grze biorą udział dwie drużyny - terroryści i ochrona oraz VIP. Celem ochrony jest przeprowadzenie nietkniętego VIP-a do ustalonego wcześniej punktu. Terroryści mają za zadanie go zestrzelić zanim dojdzie do celu.

POJEDYNEK

Stają na przeciw siebie 2 drużyny w ustalonej wcześniej odległości i na sygnał sędziego każdy zawodnik oddaje po jednym strzale. Trafiony schodzi. Pozostający w grze 3 kroki do przodu. I tak cyklicznie aż zostanie jeden zawodnik.

FLAGI

Gracze dzielą się na 2 zespoły, każda drużyna ma swoją bazę, w której umieszczona jest flaga. Celem gry jest zdobycie flagi drużyny przeciwnej i przeniesienie jej do swojego bunkru. W przypadku gdy flaga zostanie przyniesiona do bazy a przeciwnik wykradnie nam naszą flagę aby wygrać musimy ją odzyskać. Trafiony zawodnik kończy grę, jeśli niesie flagę zostawia ją w miejscu, w którym został wyeliminowany.

POLOWANIE NA CZERWONY PAŹDZIERNIK - PAINTBALL

Wszyscy na jednego, jeden na wszystkich. W tym scenariuszu paintball udział biorą tzw. przynęta i myśliwi. Przynęta otrzymuje marker z niekończącą się ilością kulek i osłonę. Reszta graczy - "myśliwych" ustala określoną ilość kulek paintball. Przynęta wygrywa gdy przeżyje do momentu wyczerpania kulek przeciwników.Wygrana z punktu widzenia myśliwych - ustrzelenie przynęty. Myśliwy któremu braknie kulek wypada z gry, trafienie w osłonę nie liczy się jako ustrzelenie.

AKCJA RATUNKOWA

Prosta gra polegająca na odbiciu zakładnika. Dwie drużyny. Jedna zła (terroryści) porywa zakładnika, druga dobra (antyterroryści) odbija zakładnika (nietkniętego). Gra na czas ok. 10 min. Jeżeli drużyna ratunkowa nie zdąży odbić biedaka (wynudzi się potwornie) to przegrywa. Zakładnik nie może poruszać się aż nie zostanie dotknięty przez "swojego" gracza. Do tego czasu nie wolno terrorystom strzelać do zakładnika. Zakładnik jest uratowany, jeżeli nie tknięty powróci do swojej bazy.


Plan pola

w przygotowaniu


Referencje

w przygotowaniu

Logo Paintball Wiekowo
WIEKOWO 87
62-230 WITKOWO
69 69 69 193